19.03.2015

Pupa w klubie

Post o dvpie Maryni?
Nie, post o pupie Moniki Emotikon wink Mojej szczuplutkiej, ambitnej klientki, która pod moim okiem nabiera nieco "mięska" Emotikon smile Dziś były grane nogi. Wśród innych ćwiczeń, które robiłyśmy pojawiła się klasyka z małym "twistem":


15 x Wznosy bioder ze sztangą + 25 x wznosy bioder z gumą! 4 serie. Taka nudna siłownia Emotikon devil
WZNOSY BIODER ZE SZTANGĄPoczątkujący niech robią z partnerem - pomoże im, jak ja dziś Monice, ułożyć sztangę na podbrzuszu. Zaczynamy oczywiście od pracy z ciężarem własnego ciała.
Pozycja startowa:Kark, łopatki, głowa oparte o ławeczkę. Stopy ustawione stabilnie na szerokość bioder, kolana nie przekraczają linii stóp.
Pozycja końcowa:Kark, łopatki, głowa oparte o ławeczkę, stopy podczas ruchu w górę nie zmieniają ustawienia, tak samo rozstaw kolan. Pośladki napięte, brzuch stabilizuje ciało w poziomie. Przytrzymujemy pośladki spięte przez 2 sekundy, opuszczamy biodra.
Podczas ruchu w górę pamiętamy o tym, żeby dźwigać ciało jak najmocniej uaktywniając pośladki i mięsnie dwugłowe (tył uda). pamiętamy o mocnym brzuchu! Polecam zakres 8-15 powtórzeń, z progresją ciężaru co serię.
WZNOSY BIODER Z GUMĄ - tzw. "dobitka".
Pozycja startowa:Siad na piętach. Palce stóp obciągnięte. Ręce na biodrach.
Pozycja końcowa:Klęczki jak do modlitwy. Modlimy się, żeby rosła pupa Emotikon devil Serio - pośladki spięte, łopatki ściągnięte, napięty brzuch. Przytrzymujemy kilka sekund, powtarzamy DO PIECZENIA Emotikon devil Im dalej odsuniemy się od miejsca zaczepienia gumy, tym ciężej będzie wypychać biodra do przodu. Polecam 25-40 powtórzeń! fajnie pali po czwórkach!
Ćwiczenia wykonujemy w superserii, czyli jedno po drugim tworzy pełną serię. Takich serii robiłyśmy 4.
Monika to "wybiegana" laska, w dodatku o fantastycznej wytrzymałości, a trening z dziewczyną, która jest świadoma swoich niewielkich, kobiecych zdolności anabolicznych to sama przyjemność!
To moja bratnia dusza żywieniowa! Zachęcam do śledzenia bloga Emotikon smile

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz