19.03.2015

Przepis na WIOSŁOWANIE DO BRZUCHA SIEDZĄC. Danie bez laktozy, bez cukru, bezglutenowe, bezmięsne Emotikon grin Home-made.

Przepis na WIOSŁOWANIE DO BRZUCHA SIEDZĄC. Danie bez laktozy, bez cukru, bezglutenowe, bezmięsne Emotikon grin Home-made.Akcesoria:drzwi z klamką, zamknięte lub otwarte Emotikon wink
ekspander, mocna guma z majtek Emotikon devil, taśmy elastyczne

LUB, jak u mnie, UWAGA: lina o średnicy około 11 mm, elastyczna, o długości 3,5 metra, zakupiona w Leroy Merlin na dziale metalowym Emotikon grinzwiązana tworzy pętlę.

Wykonanie:
Zakładamy Ciuchy po domu, jak ja Emotikon grin
Pozycja startowa: nogi lekko ugięte w kolanach, brzuch napięty, barki z ręcami wyciągnięte do przodu, luźno.
Wykonanie: prowadząc łokcie przy ciele, spinamy łopatki i dociągamy "uchwyt" do brzucha, cofamy barki, przytrzymujemy spięte łopatki, z wydechem wracamy do pozycji startowej.

Zalety tej śmiesznej liny z Leroy Merlin?

Tania. Stawia opór wystarczający takiemu siłaczowi, jak ja - da radę zmęczyć na niej plecy! W zależności od tego, jak chwycimy, ciężej lub łatwiej jest ją rozciągnąć, więc pojawia się możliwość progresji w treningu Emotikon smile Na tej gumie możemy sobie zaznaczyć różnokolorowe punkty co kilkanaście centymetrów i co jakiś czas zmieniać ustawienie rąk w taki sposób, żeby cały czas stawiać sobie wyzwania, zupełnie jak z ciężarami.
Pozdrówki Emotikon smile

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz